Logo

Nazirlərin iyun ayı üçün vətəndaş qəbulunun vaxtları - CƏDVƏL

26.05.2023 11:12 320 baxış
IMG

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2023-cü ilin iyun ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Tehsil.biz xəbər verir ki, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

Qəbul cədvəlini təqdim edirik:

S/n

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumunun rəhbəri

Qəbulun keçirildiyi
şəhər, rayon

Əhatə olunan
şəhər və rayonlar

Qəbulun keçirildiyi
gün

1

Ədliyyə naziri
Fikrət Məmmədov

Qazax

Qazax, Ağstafa, Tovuz

02

2

Baş prokuror
Kamran Əliyev

Astara

Astara, Lənkəran, Lerik, Masallı, Yardımlı

02

3

Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri
Rəşad Nəbiyev

Qusar

Qusar, Quba, Xaçmaz

05

4

“Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru
Ruslan Əliyev

Cəlilabad

Cəlilabad, Biləsuvar, Cəbrayıl

05

5

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
Mübariz Qurbanlı

Lənkəran

Lənkəran, Astara, Lerik

08

6

Baş prokuror
Kamran Əliyev

Hacıqabul

Hacıqabul, Şirvan, Salyan

09

7

Fövqəladə hallar naziri
Kəmaləddin Heydərov

Qobustan

Qobustan, Şamaxı

09

8

Mədəniyyət naziri
Adil Kərimli

Gəncə

Gəncə, Naftalan, Goranboy, Samux, Kəlbəcər, Xocalı

09

9

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
Bahar Muradova

Şəmkir

Şəmkir, Gədəbəy, Daşkəsən, Göygöl

09

10.

Gənclər və idman naziri
Fərid Qayıbov

İmişli

İmişli, Saatlı, Sabirabad

12

11.

Daxili işlər naziri
Vilayət Eyvazov

İsmayıllı

İsmayıllı, Ağsu, Göyçay, Şamaxı, Qobustan

13

12.

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
Rövşən Rzayev

Xaçmaz

Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran, Siyəzən

14

13.

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
Şahin Bağırov

Quba

Quba, Qusar

16

14.

Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri
Anar Quliyev

Salyan

Salyan, Neftçala

20

15.

“Azərişıq” ASC-nin sədri
Vüqar Əhmədov

Samux

Samux, Göygöl

22

16.

“Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən
İlham Mirzəliyev

Tərtər

Tərtər, Ağdam

22

17.

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
Muxtar Babayev

Göyçay

Göyçay, Ağdaş

23

18.

Elm və təhsil naziri
Emin Əmrullayev

Qazax

Qazax, Ağstafa, Tovuz, Şəmkir, Gədəbəy

23

19.

Energetika naziri
Pərviz Şahbazov

Qusar

Qusar, Quba, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən

23

20.

İqtisadiyyat naziri
Mikayıl Cabbarov

Şamaxı

Şamaxı, Qobustan

23

21.

Kənd təsərrüfatı naziri
Məcnun Məmmədov

Göygöl

Göygöl, Daşkəsən

23

22.

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
Mürsəl İbrahimov

Şəmkir

Şəmkir, Gəncə, Goranboy, Samux, Göygöl, Daşkəsən, Kəlbəcər

23

23.

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri
Saleh Məmmədov

Şabran

Şabran, Xaçmaz

23

24.

Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyinin sədri
Zaur Mikayılov

Sumqayıt

Sumqayıt, Qubadlı

23

25.

İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri
Zaur Əliyev

Gəncə

Gəncə, Samux, Kəlbəcər

23

26.

Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri
Qoşqar Təhməzli

Xaçmaz

Xaçmaz, Quba, Qusar, Şabran, Siyəzən

23

27.

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
Sahil Babayev

Salyan

Salyan, Neftçala

25

Xəbər lenti